Warning: define(): Argument #3 ($case_insensitive) is ignored since declaration of case-insensitive constants is no longer supported in /data/web/virtuals/199727/virtual/www/subdom/bara/wp-content/themes/alcapone/includes/ar-menu-icons/ar-menu-icons.php on line 42
BABY FRIENDLY – Hotel Bára – Benecko

BABY FRIENDLY

Hotel Bára – Benecko

Pro maminky ubytované s malými dětmi je připraven mateřský koutek s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dětským nádobím pro přípravu stravy pro miminka. Koutek při ubytování s dětmi je přístupný 24 hodin denně.

Restaurace je propojena s dětským koutkem, vybaveným dětskou prolézačkou, dětskou kuchyňkou, lezeckou stěnou, skluzavkou, výtvarným koutkem a bohatou knihovnou. Díky tomu mohou rodiče v klidu vychutnat jídlo v restauraci, zatímco se jejich děti baví hrou.

Tento koutek je otevřený 24 hodin denně, i po uzavření restaurace.

V restauraci je dostatečné množství dětských židliček.

Venkovní hřiště poskytuje dostatečné vyžité pro malé i větší děti. Prolézačky, domeček, čtyři skluzavky, pískoviště, ruské kuželky. Můžete využít i minigolfu s výměnnými hracími prvky. Dostatek místa je i na fotbálek. Okolní krajina, v bezpečné vzdálenosti od vozovky kromě příjezdové cesty k hotelu, která končí na hotelovém parkovišti, vybízí ke hře na honěnou, schovávanou a vše co vaše děti napadne, s ohledem na chráněnou krajinnou oblast, která toto kouzelné místo obklopuje. Ohniště pro opékání butiků je v areálu také. Přijeďte si užít krásné dny s rodinou.