Warning: define(): Argument #3 ($case_insensitive) is ignored since declaration of case-insensitive constants is no longer supported in /data/web/virtuals/199727/virtual/www/subdom/bara/wp-content/themes/alcapone/includes/ar-menu-icons/ar-menu-icons.php on line 42
RESTAURACE – Hotel Bára – Benecko

RESTAURACE

Hotel Bára – Benecko

Pro hotelové hosty nabízíme k ubytování standardně polopenzi. Snídaně připravujeme formou švédských stolů (pokud není nějaké hygienické omezení ) v době od 7:30 do 9:30 hodin, k večeři nabízíme servírované menu s výběrem ze tří hlavních jídel. Pokud host projeví zájem můžeme se domluvit i na jiné formě. Vycházíme vstříc i hostům s dietním omezením. Vaříme rozmanitě, nabízíme pestrou kuchyni, kde nepoužíváme chemická dochucovadla ani stabilizátory. Naše jídla jsou připravována vždy z čerstvých surovin. Snažíme se do jídelníčku zahrnout takovou skladbu jídel, aby si vybral každý. Vaříme speciality české, tradiční krkonošské i mezinárodní.

Pro sportovce a školy v přírodě dbáme na vhodnou a pestrou stravu. Na baru je možné zakoupit pohledy, sladkosti, oříšky, chipsy dle aktuálních možností.

Restaurace je otevřená do 22:00 hodiny. Do této doby také můžete využít terasu, kde budete také obslouženi.