Warning: define(): Argument #3 ($case_insensitive) is ignored since declaration of case-insensitive constants is no longer supported in /data/web/virtuals/199727/virtual/www/subdom/bara/wp-content/themes/alcapone/includes/ar-menu-icons/ar-menu-icons.php on line 42
UBYTOVÁNÍ – Hotel Bára – Benecko

UBYTOVÁNÍ

Hotel Bára – Benecko

Ubytování nabízíme v letních i zimních měsících.

26 pokojů na třech patrech nabízí komfortní ubytování. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, televizí a wi-fi zdarma. Výhled z většiny pokojů je na Jizerské ho a podhůří Krkonoš a stejně jako z hotelové terasy můžete i z pokojů sledovat krásný západ slunce.

Hotel disponuje 9 dvojlůžkovými pokoji, 7 třílůžkovými pokoji, 6 čtyřlůžkovými lůžkovými pokoji a 2 apartmány i s kuchyňkou. Na pokoj je možné přidat přistýlku, pokud to velikost pokoje dovolí.

Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni, budeme však rádi, když nás o nich budete informovat při rezervaci. Pobyt psa je zpoplatněn částkou 150,-Kč/noc.

Check in: od 14:00

Check out: do 10:00

Při frekventovaných týdnech jako jsou jarní prázdniny nebo letní měsíce, děláme vše pro to, abychom vás obsloužili co nejrychleji a pokoje byly připravené.

Pro hotelové hosty nabízíme k ubytování standardně polopenzi. Snídaně připravujeme formou švédských stolů (pokud není nějaké hygienické omezení ) v době od 7:30 do 9:30 hodin, k večeři nabízíme servírované menu s výběrem ze tří hlavních jídel. Pokud host projeví zájem můžeme se domluvit i na jiné formě. Vycházíme vstříc i hostům s dietním omezením.